Projects


View Project...

Atatürk Havalimanı

İstanbul

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki ATÜ – Duty Free mağazalarında yaptığımız çalışmaları ana hatlarıyla şu şekilde sıralayabiliriz: Akrilik kasa banko ve raflarının kaplamaları, orta mahal teşhir ve platformlarının yapılması; Dunhill, Rothmans, Johnnie Walker ve Loreal standlarının yapılması.

Genel İlerleme 100%Faz 1 100%Faz 2 100%Faz 3 100%

View Project...

Gaziantep Alleben Göleti

Gaziantep

Restoran ve kafeteryaların Akrilik bankoları, servant ve masa üst tablaları. Genel kullanım alanlarında Akrilik lavabo tezgahları. Ortak gezi alanlarındaki 7000 m2 zemin kompozit deck panel kaplamaları. Biyolojik havuzun ahşap kenar kaplamaları. Göl üzerindeki yürüme platformları kompozit deck panel kaplamaları.

Genel İlerleme 95%Faz 1 100%Faz 2 100%Faz 3 85%

View Project...

Orhangazi-İzmir Otoyolu

İzmir

Orhangazi-İzmir Otoyolu üzerindeki dinlenme tesisleri projesi kapsamında ıslak alanların Akrilik lavabo tezgahları, ortak alanların zemin kompozit deck panel kaplamaları ve Total akaryakıt istasyonunun genel dekorasyon, akrilik ve zemin deck panel kaplaması işleri üstlenilmiştir.

Genel İlerleme 100%Faz 1 100%Faz 2 100%Faz 3 100%

View Project...

Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul

Stratejik konumu, fonksiyonel mimarisi, ulaşım olanakları ve kullanım alanlarıyla Türkiye’nin geleceğine köprü kuran Sabiha Gökçen Havalimanı projesinde banko yapımlarını firmamız üstlenmiştir.

Genel İlerleme: 100%

View Project...

İDO Feribotları

İstanbul - Yalova

İDO – İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından işletilen İstanbul – Yalova arası seyehatlerde kullanılan deniz otobüslerinin WC lavabo tezgahları proje kapsamında tamamlanmıştır.

Genel İlerleme 100%

View Project...

Akbank

Türkiye Geneli

Akbank Private Banking projesi kapsamında tüm Türkiye Geneli banka şubelerinin müşteri bankoları ve mavi duvar panelleri başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Genel İlerleme: 100%